SDH Mladějov

SDH Mladějov

Dva výjezdy

Sobota 23. prosince 2023

Noc ze soboty na neděli byla pro výjezdovou jednotku opravdu zážitková. Po vydatném sněžení během celého dne se dalo očekávat, že se nějaké problémy možná objeví.

Krátce po desáté hodině večer dostali členové přes aplikaci upozornění na spadlý strom u obce Hrdoňovice. Na místo se vydali 4 členové z 6, kteří se sešli u hasičské zbrojnice. Celkem odklidili čtyři spadlé stromy, které blokovaly provoz na silnici, dorazili i profesionální hasiči z Jičína.

Po půl jedné ráno pak přišlo druhé upozornění opět na spadlý strom a znovu na stejném místě u Hrdoňovic. Tentokrát se na místo vydalo celkem 5 členů výjezdové jednotky. V tomto případě odklízeli tři spadlé stromy přes silnici. Na místo opět dorazili na pomoc i profesionální hasiči z Jičína.